O nas

W naszym Zakładzie Optycznym realizujemy zlecenia na okulary jak również oferujemy sprzedaż soczewek kontaktowych, okularów przeciwsłonecznych, akcesoriów okularowych, serwis i naprawę okularów oraz soczewki progresywne w atrakcyjnych cenach.

W Gabinecie Optometrycznym wykonujemy profesjonalne badanie wzroku, na podstawie którego dobieramy korekcję okularową, a także aplikujemy soczewki kontaktowe. Ponadto zajmujemy się oceną stanu układu wzrokowego w zakresie ustawienia oczu, widzenia obuocznego (zdolności widzenia trójwymiarowego), akomodacji, ruchów oczu, różnowzroczności itp. U osób z zaburzeniami widzenia obuocznego skarżącymi się chociażby na podwójne widzenie, okresowe zamazywanie obrazu, bóle i przemęczenie oczu przeprowadzamy trening wzrokowo-motoryczny oparty na założeniach optometrii behawioralnej. Gabinet wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt m.in. foropter manualny, autorefraktometr czy polomierz, dzięki któremu wykonujemy badanie pola widzenia niezastąpione w diagnostyce jaskry lub innych schorzeń siatkówki.

Jesteśmy absolwentami Optyki Okularowej i Optometrii wydziału Fizyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. To, co robimy jest dla nas pasją, dlatego z entuzjazmem uczestniczymy w licznych kursach i konferencjach w celu poszerzania wiedzy i umiejętności. Dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzić pacjenta przez profesjonalne badanie optometryczne wg standardu Polskiego Towarzystwa Optyki i Optometrii (PTOO), którego jesteśmy członkami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Na stronie dowiedzą się Państwo m.in. jak wygląda badanie optometryczne, aplikacja soczewek kontaktowych czy chociażby jakie dolegliwości wzrokowe mogą kwalifikować się do terapii widzenia.

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy z Państwa spotkał się z zawodem Optometrysty, dlatego chętnie odpowiemy na pytania dotyczące widzenia, optometrii itp. Zachęcamy do kontaktu z nami jak również do odwiedzenia zakładki pytania gdzie znajduje się część odpowiedzi!

Masz pytania? Służymy pomocą
Gabinet Optometryczny
tel. 608 206 156
Należymy do
Polskiego Towarzystwa
Optyki i Optometrii