Zakład Optyczny

Zapraszamy do naszego Zakładu Optycznego przy ulicy Kasprowicza 1a w Mogilnie! Znajdziecie w nim Państwo szeroki wybór opraw okularowych dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów jak i tych, którzy szukają ekonomicznych rozwiązań. W swojej ofercie posiadamy zarówno oprawy markowe jak i sprawdzonych polskich producentów. Staramy się być zawsze na bierząco z najnowszymi trendami.
 
Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie proponując najlepsze możliwe rozwiązania uwzględniające potrzeby wzrokowe, czynniki stylistyczne takie jak: kształt twarzy, typ urody, styl ubierania, a także istotne parametry optyczne takie jak: rozstaw źrenic, kąt pantoskopowy, odległość soczewki okularowej od oka czy spodziewaną grubość soczewek okularowych w przypadku dużych wad wzroku.
 
Naszym klientom polecamy wyłącznie soczewki okularowe najwyższej jakości produkowane przez JZO. Do wykonywania okularów oraz ich montażu wykorzystujemy nowoczesny sprzęt pozwalający na precyzyjną komputerową obróbkę każdego materiału optycznego. Wszystkie okulary wykonywane są na miejscu w naszej szlifierni, co skraca czas oczekiwania na gotowy produkt i daje gwarancję wysokiej jakości wykonania.
 
Kładziemy również nacisk na rosnące wymagania wzrokowe z bliskich odległości u osób po 40 roku życia. Dlatego w swojej ofercie posiadamy szeroki wybór soczewek progresywnych, których konstrukcja dopasowana jest do indywidualnych potrzeb klienta i daje komfortowe widzenie z każdej odległości. Kupicie u nas Państwo najwyższej jakości okulary progresywne w atrakcyjnych cenach!
 
Ponadto w swojej ofercie posiadamy okulary przeciwsłoneczne z odpowiednimi filtrami, chroniącymi oczy przed niebezpiecznym promieniowaniem UV oraz liczne akcesoria okularowe takie jak futerały, łańcuszki, płyny do czyszczenia okularów itp.
 
Naszym klientom oferujemy również serwis i naprawę zakupionych u nas okularów.

Godziny otwarcia Zakładu Optycznego:

poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00

sobota 9:00 - 13:00

Masz pytania? Służymy pomocą
Gabinet Optometryczny
tel. 608 206 156
Należymy do
Polskiego Towarzystwa
Optyki i Optometrii